Tinkamai pasirinktos užuolaidos gali Jūsų namams suteikti kur kas daugiau elegancijos, jos gali būti pats svarbiausias interjero akcentas, tad akivaizdu, kad reikia daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kurios padeda pasiekti ir norimą rezultatą.

Tiesa, šiuo metu užuolaidos interjere derinamos įvertinus labai daug smulkmenų, juolab, pasirinkimas taip pat labai platus, tad geriausia darbus palikti specialistams, kurie puikiai išmano visas smulkmenas ir kurie gali užtikrinti, kad rastas aksesuaras papuoš Jūsų patalpas.

Tinkamo dizainerio pasirinkimas

Ieškodami Jums labiausiai tinkamos komandos darbų atlikimui – siūlome peržiūrėti dizainerių patarimus, juolab, siūlome peržiūrėti ir pačius dizainerius, kurie kinta ne tik atliekamų darbų stiliumi, tačiau ir bendravimu.

  •         Vertinkite – kiek kainuoja paslaugos.
  •         Koks stilius dažniausiai palaikomas.
  •         Koks bendravimas.
  •         Kuriame mieste dirba.
  •         Peržiūrėkite atliktus darbus.
  •         Skaitykite atsiliepimus.
  •         Ir kitus aspektus, kurie leis Jums rasti geriausią iš visų.

Užuolaidų pasirinkimo kriterijus

Radus gerą specialistą reikalingas nuolatinis bendravimo su juo palaikymas, kadangi tik tokiu atveju galite būti ramus, kad pavyks sėkmingai atlikti pasirinkimo ir tuo pačiu derinimo darbus.

Pirmiausia, žinoma, reikia išsimatuoti – kokio ilgio ir kokio pločio užuolaidos Jums yra reikalingos. Taip pat būtinas ir detalesnis stiliaus aptarimas. Paprasčiausiai reikia nuspręsti – koks stilius dominuos interjere ir pagal tai pasirenkamos konkrečios užuolaidos.

Galima daugiau dėmesio skirti audiniui, kuris taip pat labai kinta: nuo labai plono iki storo. Galiausiai, nuspręsti, ar reikalingos tik naktinės, ar tik dieninės užuolaidos, o gal abi.

Derinimo taisyklės

Žinoma, būsto savininkui nereikia sukti galvos dėl derinimo, kadangi visus darbus atlieka specialistai. Vienu atveju užuolaidos gali visiškai pasimesti interjere, jos gali būti nematomos ir dažniausiai naudojamos kaip apsauga nuo smalsių akių bei saulės. Tačiau kitu atveju jos gali būti pats svarbiausias stiliaus akcentas, kuris labiausiai traukia akis.

Šiuo atveju pasirinkimas kinta priklausomai nuo kitų akcentų, kurie taip pat derinami kambaryje, galiausiai, nuo sprendimo – kokios spalvos dominuos ir tuo pačiu kokios spalvos užuolaidos bus pasirenkamos.