https://www.houzz.com/photos/1919385/Morden-Road-Mews-modern-bedroom-london

Stumdomos durys spintose

Baldų gamintojų kuriamos nestandartinės spintos ne tik talpios, tačiau ir jų dizainas atitinka naujausias madas. Praktiškai visos spintose yra naudojamos stumdomos durys. Priklausomai nuo spintos dydžio gali būti viena, dvi ar trys judančios durys. Aišku, pasitaiko ir didesnių spintų, tačiau standartiškai užsisakoma iki trijų durų. Tokios stumdomos durys yra patogios, nes lengvai atidaromos, jas moka naudotis ir vaikai. Antras pagrindinis pliusas, tai durų paviršius gali būti labai įvairus. Nuo standartinės medžio imitacijos paletės iki spalvų pagal jūsų visą kambario interjerą. Ko gero tai ir yra vienas svarbiausių aspektų, kodėl tokios spintos išlieka populiarios jau ne pirmus metus. Klientai gali kurti. Galima eksperimentuoti. Vaikų kambariui sukurti žaismingai papuoštą spintą, o miegamojo kambariui naudoti auksinio ąžuolo atspalvius. Turite daug drabužių, batų, didelė šeima, tad tik įėjus į būtą, namą, suprojektuokime spintą, kurioje tilps visas garderobas. Nestandartinių spintų privalumas, kad galima išnaudoti įvairias erdves.

Stumdomos durys pertvarose

Daugėja būtų, namų, kuriose vyrauja atviros erdvės. Lengvesnė komunikacija tarp šeimos narių, jaukios erdvės. Tačiau, kartais norime individualumo. Suaugusieji nori pailsėti nuo vaikų, vaikai nuo tėvų, o namuose dirbantis specialistas nori turėti savo darbo erdvę. Stumdomos durys tai ko jums reikia. Judančios pertvaros gali atskirti erdves ir tam tikram laikui sukurti atskirus kambarius. Tai ko gero pagrindinis privalumas, dėl kurio tiek interjero dizaineriai, tiek klientai kuria judančias pertvaras. Kaip ir spintose, taip ir pertvarose naudojamos stumdomos durys gali būti pritaikytos jūsų namų interjerui. Durų plokštės, vieta jūsų fantazijai.

Kliento patirtis užsisakant stumdomas duris

Ką gali papasakoti klientas, kuris jau įsigijo tokias duris? Taigi, pirmiausia neskubėkite užsisakydami tokius produktus. Reikalingas interjero dizainerio darbas, kad būtų galima įvertinti kokių matmenų, spalvos reikalingos durys. Jeigu jos bus naudojamos spintose, tada baldų gamintojai padės išsirinkti spalvas, mechanizmui. Kada kuriamos pertvaros, reikia atlikti analizę. Apžiūrėti buto, namo erdves. Įvertinti ar technologiškai galima sumontuoti tokias duris. Kaip jos judės, ar netrukdys kitiems objektams. Kaip jau supratote, prieš užsisakydami, tiesiog profesionaliai įvertinkite visus parametrus. Spalvų pasirinkimas yra taip pat labai svarus. Per ryškios spalvos, gali erzinti, per blankios – nesuteiks interjerui naujų spalvų. Šiame procese geriausia konsultuotis su dizaineriu ir parenkant tinkamas spalvas įkomponuoti į naujai kuriamą interjerą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *