https://www.houzz.com/photos/65771941/Pender-Harbour-Sunshine-Coast-New-Build-Full-HVAC-beach-style-vancouver

Šilumos siurbliai ir montavimo meistro patirtis

Ką gali patarti šilumos siurblius montuojantis specialistas? Daugelis šioje srityje dirbančių specialistų visada rekomenduoja susipažinti su šilumos siurblių veikimo principais. Rinkoje galima rasti daug skirtingų įrenginių. Kodėl svarbu suprasti kaip veikia tokie įrenginiai? Šildymo sistemą montuojame ne vieneriems metams. Svarbu, kad ji veiktų stabiliai, nereikalautų daug priežiūros, bei būtų galima užtikrinti norimą temperatūrą. Taigi, prieš pirkdami šilumos siurblį išsiaiškinkite kiekvieno tipo pliusus ir minusus. Teiraukitės įmonės atstovo ar šilumos siurblys tiks jūsų patalpų šildymui. Kiekvienas šilumos siurblio tipas yra skirtingai montuojamas, todėl reikalinga profesionalų pagalba jį renkantis. Kokių gamintojų produkcija patvariausia? Viename iš straipsnių jau esame kalbėję, kad nėra vieno gamintojo, kuris būtų geriausias. Nėra vieno modelio ar šilumos siurblio tipo, kuris tiktų visų patalpų šildymui. Kiekvienas namas individualus, todėl norint išsirinkti tinkamiausią gamintoją, reikia įvertinti daug parametrų. Kiek kainuoja toks įrenginys? Lietuvoje šilumos siurblį galima nusipirkti ir už 500 Eur. Tačiau, jeigu turite didelį namą ar norite šildyti komercinės paskirties patalpas, tada rekomenduojame rinktis brangesnius, galingesnius šilumos siurblius, kurių kainos svyruoja nuo 1500 Eur iki 4000 Eur.

Kiek šilumos siurbliai gali sutaupyti?

Įvairūs tyrimai rodo, kad šilumos siurbliai gali sutaupyti nuo 30 % iki 70% šildymui skiriamo biudžeto. Skaičiai tikrai įspūdingi, todėl šie įrenginiai itin sparčiai populiarėja ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje. Ar tai naudinga investicija? Turite namą, kuriame planuojate gyventi ilgus metus, tada investuodami į modernios šildymo sistemos įrengimą, kiekvienais metais gausite grąžą. Tai aktualu, kad šildymo išlaidos yra nemažos. Didelių namų savininkams ar komercinių patalpų savininkams tai itin aktualu. Šilumos siurbliai ir tokių prietaisų veikimo principas. Priklausomai nuo šilumos siurblio tipo, skiriasi ir veikimo principas. Bendrai galima pasakyti, kad šilumos siurbliai naudoja skirtingus energijos šaltinius. Konvertuoja energiją ir ją nukreipia namo šildymui ar kondicionavimui. Kokių tipų šilumos siurbliai yra perkamiausi Vilniaus mieste? Visoje Lietuvoje, taip pat ir Vilniaus mieste yra populiariausi du šilumos siurblių tipai: oras oras ir oras vanduo. Konkurencinga kaina ir aukšti techniniai parametrai lemia tai, jog daugelis naujų klientų renkasi būtent tokius šilumos siurblius.

Ar šilumos siurbliai gerai šildo būstą?

Atsakymas būtų toks: Lietuvoje jau daug namų, butų ir komercinės paskirties patalpų yra šildomos naudojant šilumos siurblius. Jeigu savininkai renkasi šį šildymo metodą, natūralu, kad tai efektyvus šildymo būdas. Klientų, kurie naudoja šilumos siurblius atsiliepimai. Didžioji dalis klientų teigiamai vertina šį šildymo būdą. Sumažėjusios šildymo išlaidos, bei daugiau laisvo laiko. Šilumos siurbliai nereikalauja jūsų priežiūros. Kokias klaidas daro norintys įsirengti šilumos siurblius? Vienintelė pagrindinė klaida, tai yra klientai ne visada konsultuojasi su specialistais. Patys išsirenką šilumos siurblį ir patys atlieka montavimo darbus. Kaip išsirinkti tinkamiausia šilumos siurblį? Tikriausiai jau supratote, kad norėdami išsirinkti profesionalų šilumos siurblį turėsite kreiptis į šios srities specialistus. Klauskite jų patarimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *