Orientuotis į kokybę ar kainą?

Turistinių prekių pardavėjai rekomenduoja išsirinkti palapinę, kuri tiktų jūsų pasirinktai kelionei. Palapinė turi būti pritaikyta keliavimo stiliui, oro temperatūroms. Kada keliaujate, ten kur gana dažnai lyja lietus, reikėtų rinktis palapinę, kuri nepraleidžia vandens. Nuo ko pradėti palapinės pirkimą? Pirmiausia, išsirinkite palapinės dydį. Kiekvienoje turistinių prekių parduotuvėje rasite daug palapinių. Palapinė gali būti vienvietė, dvivietė, trivietė, keturvietė ir t.t. Priklausomai nuo žmonių skaičiaus, išsirinkite tinkamiausią variantą. Tiems, kas kartu su savimi pasiima daug daiktų, rekomenduojame rinktis vienu dydžiu didesnes palapines. Taip, bus daugiau vietos ir galėsite jaustis komfortabiliai. Kokie palapinių tipai yra geriausi? Kaip jau supratote, vieno tipo, kuris tiktų visiems keliautojams tikrai nėra. Kiekvienas palapinių gamintojas siūlo įvairias palapines, pritaikytas individualiai kiekvieno norams. Tiems, kas keliauja į gamtą, poilsiui prie ežero, rekomenduotina rinktis paprastesnes palapines, kurios neužima daug vietos ir yra lengvai surenkamos. Kada keliaujate ilgesniam laikui, vertėtų pagalvoti apie palapinės svorį, karkaso tvirtumą, bei palapinės audinių kokybę. Kokį gamintoją geriausia rinktis? Internetinėse parduotuvėse galite rasti daug įvairių palapinių gamintojų, tačiau nemaža dalis keliautojų rekomenduoja „Husky“ kompanijos produkciją. Čekijoje įsikūrusi įmonė, specializuojasi turistinių prekių gamyboje. Daugiau informacijos apie šios kompanijos palapines, rasite šioje aktyvioje nuorodoje: http://husky.lt/Palapines/

Palapinės matmenys. Kokio dydžio ji turi būti?

Palapinės dydis yra individualus pasirinkimas. Priklausomai nuo daugelio faktorių, keliautojai renkasi vienvietes, dvivietes, trivietes palapines. Klausimas, kiek žmonių keliauja? Ar kiekvienas naudos po vieną palapinę ar naudosite viena didele? Pagrindas, kad palapinė nebūtų labai sunki, nes priešingu atveju bus nepatogu ją transportuoti. Ar svarbus palapinės audinys? Be abejo. Palapinės audinys, tai vienas svarbiausių kriterijų į kurį rekomenduojame atsižvelgti. Jeigu keliaujate ten, kur lietus yra dažnas reiškinys, reikėtų, kad palapinė nepraleistų vandens. Taip pat, svarbu, kad palapinė efektyviai šalintų drėgmę, priešingu atveju palapinėje bus nekomfortabilu. Kiek gali kainuoti palapinė, kuri skirta keliauti į šiltus kraštus? Kada ruošiatės kelionei į šiltus kraštus, rekomenduojame rinktis tokią palapinę, kuri būtų plono audinio, tačiau naktį, joje būtų šilta. Tokios palapinės yra lengvos, tad bus patogu ją transportuoti.

Palapinės ir jų atsarginės dalys

Ar reikia turėti atsarginių palapinės dalių? Kiek laiko tarnauja palapinė? Jeigu norite sužinoti daugiau apie palapines, kuo jos skiriasi ir ką reikia žinoti, prieš ruošiantis kelionei, tada skaitykite kitus straipsnius.