Ką reikia žinoti prieš perkant padangas? Tiek naujiems, tiek seniems klientams, kurie perka padangas svarbu žinoti, kaip teisingai išsirinkti reikiamas padangas. Juk šiuo metu rinkoje yra didelis asortimentas. Daug gamintojų ir dar daugiau skirtingų padangų modelių. Todėl labai svarbu, kad klientai suprastų kuo vienos padangos skiriasi nuo kitų padangų. Kalbant apie vasarines ar žiemines padangas reikia paminėti tai, jog yra keletas padangų kategorijų pagal kurias ir reikėtų rinktis padangas. Specialistai išskiria tris grupes: premium klasės, vidutinė klasė ir eko klasė. Visus padangų brendus, gamintojus galima suskirstyti pagal padangų kategorijas. Taip klientams lengviau orientuotis tarp produkcijos. Paprasčiau suprasti, kodėl vienų gamintojų padangos brangesnės, o kitų pigesnės. Vieni gamintojai gamina tik pasirinktos kategorijos produkciją, todėl juos lyginti reikėtų su atitinkamos kategorijos produktais. Premium padangas su premium ir t.t. Taigi, dar vienas svarbus aspektas, kurį turėtų žinoti klientai, tai kada geriausia pirkti padangas. Juk atrodytų, kad tai nėra svarbu, tačiau realybėje viskas kitaip. Jeigu pirksite padangas tada, kada privaloma jas pakeisti į kito sezono padangas sumokėsite brangiau. Kodėl taip yra? Pirmiausia, tai privalomo keitimo metu visi automobilinių padangų montuotojai turi daug darbo. Pats darbų įkarštis, todėl už padangų permontavimą mokėsite brangiau.

Dunlop vasarinės padangos

Norėdami nusipirkti kokybiškas vasarines padangas apsilankykite šioje internetinėje parduotuvėje: https://www.vilniauspadangos.lt/vasarines-padangos Čia rasite didelį padangų asortimentą, geras kainas, bei specialistų konsultacijas. „Dunlop“ žieminių, bei vasarinių padangų gamintojas yra žinomas visame pasaulyje. Lietuvoje šis prekės ženklas yra teigiamai vertinamas ir priskiriamas prie vidutinės klasės automobilinių padangų. Ieškantiems kokybiškų padangų už konkurencingą kainą rekomenduojame rinktis būtent šio gamintojo padangas. Didelis asortimentas, daug padangų modelių, tai yra pagrindinis „Dunlop“ pliusas.

Ar verta pirkti dėvėtas padangas?

Viskas priklauso nuo to, kokios kategorijos padangas perkate. Ieškantiems kokybės, rekomenduotina rinktis premium kategorijos produktus. Šiuo atveju padangas galėsite įsigyti ir naudotas. Svarbu žinoti tai, kad kartais dėvėtos padangos yra geresnės už naujas padangas. Jeigu palygintumėte eko kategorijos naujas ir premium kategorijos naudotas padangas pamatytumėte, kad ir dėvėtos premium padangos turi aukštesnius techninius parametrus. Dar vienas svarbus aspektas prieš perkant padangas, tai būtina išsiaiškinti padangų galiojimo terminą. Daugelis vairuotojų pamiršta, kad pagal gamintojų instrukcijos įvairios padangos turi skirtingą galiojimo terminą. Pasibaigus terminui padangų guma praranda technines charakteristikas ir todėl gali būti ne tokia saugi kelyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *